HİZMETLERİMİZ

Personel Temini

Personel Temini

VAROL GRUP Personel Temini

Kiralık personel almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, firmamız geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir.

Firmalara ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, Ofis, Ev, İnşaat alanı, Şantiye ve her türlü ihtiyacın oluştuğu pozisyonlara uygun, İnşaat İşçisi, Usta, Düz İşçi, Resepsiyon, sekreter, ofis boy, çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, zarflama gibi birçok alanda personel temin edilmektedir. Çalışacak personelin tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır.

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bordrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini VAROL GRUP tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri

VAROL GRUP Personel Teminini Aşağıdaki Şartlar dahilinde yapmaktadır:

Eleman Seçilmesi: Müşterinin isteği doğrultusunda eleman, VAROL GRUP tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması, işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Elemanın kıyafeti: Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.

Elemanın Özlük Hakları: Kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.


Vasıfsız Düz İşçi Temin edilir Moloz Kırım Döküm Harfiyat işleri

Düz işçi temini temizlik kırım döküm moloz atımı veya diğer herhangi bir inşaat işiniz var ise bizimle iletişime geçiniz düz işçi temini kırım döküm harfiyat moloz atımı inşaat eşyası taşıma inşaat temizleme vb işleriniz için ister 1 işçi ister 500 işçi ve vasıfsız işçi ihtiyaçlarınızı karşılıyalım ..

Türkiye nin bütün bölgelerinde hizmetinizdeyiz ihtiyaç olan işçiyi bize bildiriniz Biz size teminin edelim vasıflı ve

ya vasıfsız işçi arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.......
 

Sözleşmeli Personel Temini

Personel tedariği firmaları, pek çok alanda sundukları hizmetle hayatımızı kolaylaştırıyor, bizlere daha temiz, sağlıklı ve güvenli alanlarda yaşama imkanı sağlıyor. Bu hizmetler sayesinde günlük yaşantımızı geçirdiğimiz alanlarda çok daha rahat bir şekilde hareket edebiliyor, hastalıklara yakalanmadan, kirli alanlara sık dokunduğumuz endişesini yaşamadan çalışmalarımıza devam edebilme imkanı sağlayabiliyoruz. Bu hizmetlerden birisini de sözleşmeli personel temini olarak adlandırmamız mümkün.

Ülke genelinde çok az bulunan personel temini firması, sözleşmeli personel temini yaptıkları sırada bu çalışmalarını bazı hususlara dikkat ederek yürütürler. Öncelikle, bir genel kural olarak çalışanların tamamının uzman oldukları alanlarla ilgili olarak eğitimden geçirilmeleri ve bilgilerinin işe alınmadan önce sorgulamasının yapılması temel koşullardan ikisidir. Ancak bunun yanı sıra, eğer firma belirli bir bölgeye sözleşmeli personel temini sağlayacaksa, temizlik yapılacak bölgeye özel olarak da eğitim verilmesi durumu sözkonusu olmaktadır.

Ayrıca şirketlerde her personelin, kendileriyle ilgili çeşitli bilgi ve belgelerinin bulunduğu dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyaların bir kısmının, çalışılacak yerin durumuna da bağlı olarak personel alımını yapan işyeriyle veya işverenle paylaşılması söz konusu olmaktadır. Böylece çalışanların sabıka kayıtları, olası bir sağlık sorunu durumunda ulaşılması gereken yakınları, maaş bordroları ve SGK girişleriyle ilgili belgeler tek bir elde toplanmış ve kolaylıkla ulaşılabilir bir hale gelir. Bu da hizmet alan firmanın veya kişilerin işlerini kolaylaştırıcı faktörlerden birisi olarak kabul edilir.

Sözleşmeli personel temini yapan firmalar, birçok aşamada hizmet verdikleri kişileri bilgilendirerek, olası bir sorun çıkması durumunda uygulanabilecek bazı seçenekleri de sunmalı ve buna dair çözüm önerilerini hemen hayata geçirecek kapasitede bulunmalıdır. Ancak bu sayede kesintisiz ve sorunsuz bir hizmet alımı mümkün hale gelebilmektedir.

Sözleşmeli çalışanların önemli bir kısmı part time çalışacak şekilde görevlendirilirken, sürekli temizlik ihtiyacı duyulan yerlerde ise daha az, fakat full time çalışan kişilerin barındırılması da sözkonusu olabilmektedir. Bu kişilerin üstte de belirttiğimiz SGK girişleri sürekli denetim altında tutulur ve hem maaşları, hem de SGK primleri bordroda yazılı olan miktar neyse onun üzerinden ödenir. Belirli dönemlerde kesilen faturada ise hizmet alan tarafından ödenecek miktara bu ücretler eklenerek hesaplamalar bu bilgilerin de eklenmesiyle yapılır. Dolayısıyla çalışanların özlük hakları tamamen personel sağlayan firma tarafından koruma altındadır.

Sözleşmeli personel alımı esnasında yapılan sözleşmeler en az 3 ay veya bir yıl sürmek üzere kurgulanmaktadır. Farklı durumlara özel olarak ise sözleşmelerin niteliği de değişebilmektedir. Tüm bu sözleşmelerde çalışanların özlük hakları kadar hizmet alacak müşterilerin talepleri de dikkate alınmakta ve müşterinin yasal haklarının her biri titiz bir şekilde imzalı bir şekilde kayda geçirilmektedir.

İyi bir hizmet almak için gazete ilanlarıyla, telefon görüşmeleriyle veya “eleman aranıyor” yazılarıyla uğraşmak zorunda değilsiniz. Sözleşmeli personel alımı sağlayan www.varolgrup.com’a başvurmanız hem birçok yasal prosedürle uğraşmanızı engelleyecek, hem de size referanslı, hızlı ve garantili bir hizmet sunacaktır.

* HER TÜRLÜ SEKTÖRE FAALİYET ALANLARINDA PERSONEL TEMİNİ SAĞLANMAKTADIR.

SİZİNLE SİZİN İÇİN VARIZ. İŞİNİZ DAİMA VAROLSUN,,,

İletişim için mail adresimiz : info@varolgrup.com