HABERLER

...VAROL GRUP TARIM ZİRAAT VE HAYVANCILIK , GÖLBAŞI'NDA DA YERİNİ ALMIŞTIR

...VAROL GRUP TARIM ZİRAAT VE HAYVANCILIK , GÖLBAŞI'NDA DA YERİNİ ALMIŞTIR
  • Tarih: 19 - Mayıs - 2019

Temelleri 2016 yılında Ankara da atılan şirketimizin  2019 yılında ANKARA GÖLBAŞI ilçesinde hayvancılık alanında da her türlü büyükbaş, küçükbaş, kaz, ördek, hindi,arıcılık , salma tavukçuluk , yarka ve  yumurta üretim kapasitesine sahip ve bu canlıların yetiştirilmesi sağlanıp olup koşulsuz müşteri memnuniyeti dürüstlükte, kalitede ve hizmette sürekliliği hedef alarak müşteri taleplerini zamanında karşılamayı ilke edinmiştir. Ve yine  kapalı , yarı açık ve tam açık alanlarımızda tüm canlılarımızın ortak yaşam alanları sağlanmaktadır.

Vizyonumuz: Üstün nitelikli ürün ve hizmeti teknolojinin bize tanıdığı imkanlarla firmamızı kendi sektöründe pazar lideri yapmaktır.

Misyonumuz: Üretimde teknolojiyi iyi kullanarak ve müşteri memnuniyetini hedef alarak kaliteli ürün üretmek ve bu ürünleri daha fazla tüketiciyle buluşturmaktır. 

Kalite Politikamız: En sağlıklı ve lezzetli ürünleri üreterek üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmak, çalışanlarımıza ve bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize  daha rahat ve güvenilir çalışma alanları oluşturarak iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarını yerine getirmek en önemli politikamızdır.

Türkiye'nin her iline her bölgesine  kapıya teslim sevkiyatımız vardır
                              ''İŞİNİZ DAİMA VAROL'SUN,,